Наради, семінари / 2019 рік

12 вересня 2019 року на базі Олевського міжрайонного управління водного господарства в смт. Нові Білокоровичі відбулася нарада водогосподарників Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, під час якої розглянуто ефективне та раціональне використання коштів, передбачених Державним бюджетом України на 2019 рік за бюджетною програмою КПКВ 2407050 « Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами» міжрайонними управліннями водного господарства та хід підготовки водогосподарських об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років. Підведені підсумки проведеного аналізу використання основних фондів управліннями водного господарства та обговорені завдання щодо проведення роботи з передачі міжгосподарських меліоративних фондів на безоплатне зберігання сільгосптоваровиробникам.

Також начальники управлінь водного господарства доповіли про підготовку до проведення акції «Чистий берег».


30 липня 2019 року під головуванням начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять Василя Азими відбулося засідання колегії БУВР Прип’яті, під час якого розглянуті аспекти водного менеджменту у водогосподарських організаціях та визначені основні завдання на ІІІ квартал 2019 року, розглянуто хід проведення аналізу використання основних фондів в управліннях водного господарства БУВР Прип’яті, а також перспективи впровадження системи виконання робіт на основі аутсорсингу, намічені заходи щодо підготовки міжрайонних управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

У засіданні колегії прийняли участь начальники відділів та начальники міжрайонних управлінь водного господарства БУВР Прип’яті.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.


28 травня 2019 року

начальником БУВР Прип’яті Василем Азимою проведена нарада з керівниками підвідомчих організацій по підсумкам колегії Держводагентства.

Розглянуті питання щодо розробки плану управління суббасейном річки Прип'ять, про здійснення моніторингу поверхневих вод та діяльність басейнової ради річки Прип'ять .

Особлива увага була приділена проблемним питанням у сфері управління водними ресурсами.


18 квітня 2019 року

відбулося засідання колегії Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять. В колегії взяли участь начальники відділів БУВР Прип'яті, керівники міжрайонних управлінь водного господарства, головні інженери та начальники дільниць .

Підведені підсумки виконання основних пріоритетів діяльності Басейнового управління водних ресурсів річки Прип′ять у І кварталі 2019 року та визначили завдання роботи на ІІ квартал 2019 року.

Було прийнято ряд організаційних рішень, зокрема:

забезпечення виконання комунікативного плану у водній сфері БУВР Прип'яті на 2019 рік;

продовження виконання завдань з підготовки елементів плану управління річковим басейном;

стан впровадження елементів пілотного проекту щодо підвищення рівня заробітної плати у водогосподарських організаціях БУВР Прип’яті;

ефективне використання техніки та механізмів;

завершення підготовки меліоративних систем до роботи у вегетаційний період 2019 року до 01.06.2019 року;

забезпечити проведення заходів до Дня довкілля.


14 березня 2019 року

в приміщенні Басейнового управління водних ресурсів річки Прип'ять начальником управління В.Азимою проведена нарада – семінар за участю  заступників та спеціалістів з питань водних ресурсів міжрайонних управлінь водного господарства.

Були розглянуті та обговорені питання роботи водогосподарських організацій щодо управління водними ресурсами в умовах переходу на басейновий принцип управління.


6 березня 2019 року

на базі Олевського МУВГ відбулася колегія Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять на якій були присутні члени колегії, начальники відділів БУВР Прип’яті та керівники підвідомчих організацій. На колегії обговорювались пріоритети діяльності БУВР Прип’яті у 2019 році та забезпечення виконання плану власних надходжень для сталого функціонування водогосподарського комплексу Житомирської області.

Голова колегії В.Азима ще раз наголосив на завданнях поставлених на колегії Держводагентства, яка відбулася 1 березня 2019 року в м. Житомирі, зупинився на ролі міжрайонних управлінь водного господарства у виконанні пріоритетів діяльності БУВР Прип’яті у 2019 році, зокрема, участі управлінь у виконанні завдань з підготовки елементів плану управління річковим басейном.

Керівники міжрайонних управлінь водного господарства інформували про хід забезпечення виконання пріоритетів діяльності БУВР Прип’яті у 2019 році. Було представлено інформацію про підготовку до пропуску весняного водопілля, необхідності поповнення аварійного запасу матеріалів, а також підготовку до проведення екологічних заходів, зокрема, Всесвітнього дня води, Дня довкілля, Всесвітнього дня чистих берегів та взяття участі у Днях річок, про співпрацю з місцевими органами виконавчої влади щодо виділення коштів місцевого бюджету на потреби водного господарства, та інших питаннях водної сфери.


27 грудня 2018 року

В Бердичівському міжрайонному управлінні водного господарства начальник БУВР Прип’яті Василь Азима провів нараду з керівниками підвідомчих організацій про підсумки роботи колегії Держводагенства , що відбувалась 20 грудня 2018 року та покращення роботи експлуатаційних дільниць. Також відбулась зустріч з колективом управління.


18 вересня 2018 року

Під головуванням начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять Василя Азими відбулася нарада водогосподарських організацій Житомирської області у якій прийняли участь начальники відділів та начальники міжрайонних управлінь водного господарства.

Під час наради розглянуто наступні питання:

виконання основних пріоритетів діяльності Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять у 2018 році;

заходи щодо підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років;

хід виконання плану поточного ремонту меліоративних об’єктів організацій БУВР Прип’яті у 2018 році;

реорганізація управлінь водного господарства.

В результаті визначені основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018-2019 роках, обговоренно виконання основних пріоритетів діяльності Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять та своєчасне завершення реорганізації управлінь водного господарства.24 липня 2018 року

під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулася нарада обласного управління водних ресурсів, під час якої підведені підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І півріччя 2018 року, визначені заходи щодо підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років, розглянуто стан реорганізації управлінь водного господарства та намічені заходи щодо забезпечення сталого функціонування підвідомчих організацій облводресурсів у ІІІ кварталі 2018 року.

У нараді прийняли участь заступник начальника облводресурсів, начальники відділів та гідрогеолого - меліоративної партії облводресурсів, начальники управлінь водного господарства.

На нараді були підведені підсумки роботи підвідомчих організацій за І півріччя 2018 року щодо управління водними ресурсами, експлуатації водогосподарських об’єктів та визначені першочергові завдання облводресурсів на ІІІ квартал 2018 року, а саме: завдання з управління водними ресурсами, завершення виконання основних завдань доведених наказом облводресурсів від 02.02.2018 року №13, про підготовку водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період, ефективному використанні бюджетних коштів та транспортних засобів, а також своєчасне завершення реорганізації управлінь водного господарства та інше.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.03 травня 2018 року

під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, на якому розглядалися питання:

- щодо пропуску повені 2018 року;

- виконання поточного ремонту за 4 місяці 2018 року згідно наданого на затвердження переліку об’єктів поточного ремонту відповідно до доведених лімітів фінансування на 2018 рік;

- про зміну організаційної структури водогосподарських організацій Житомирського облводресурсів.

У засіданні колегії прийняли участь начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.19 лютого 2018 року

У приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада , яку проводив начальник управління Василь Азима по підсумках колегії Держводагенства, що відбулася у м.Дніпро 15 лютого 2018року.

У роботі наради прийняли участь заступник начальника, начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого - меліоративної експедиції.24 січня 2018 року

У приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада, яку проводив начальник Житомирського обласного управління водних ресурсів Василь Азима.

У роботі наради прийняли участь заступник начальника, начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого - меліоративної експедиції.

На нараді розглядались питання: - про оптимізацію структури управлінь водного господарства; - розгляд та удосконалення штатних розписів управлінь водного господарства, а також визначення обсягів видатків з Державного бюджету на 2018 рік.