Орендовані водні об`єкти

Інформація щодо оренди водних об’єктів Житомирської області
Зона діяльності МУВГ Назва району Загальна кіл-ть водних об’єктів (шт.) З них в оренді (шт.) %
1 2 3 4 5
Бердичівське МУВГ Андрушівський 118 46 39
Бердичівський 147 28 24
Любарській 83 14 19
Попільнянський 151 32 21
Ружинський 207 69 33
Разом: 706 189 27
Житомирське МУВГ Житомирський 104 32 31
Черняхівський 53 21 40
Чуднівський 154 34 22
Коростенський 50 5 10
Лугинський 28 - -
Хорошівський 46 1 2
Разом: 435 87 20
Радомишльське МУВГ Радомишльський 129 43 33
Коростишівський 76 17 22
Брусилівський 50 3 6
Малинський 67 9 13
Овруцький 115 - -
Народицький 27 3 11
Разом: 464 75 16
Новоград-Волинське МУВГ Н.-Волинський 55 14 25
Барановський 24 4 17
Разом: 79 18 23
Олевське МУВГ Олевський 20 2 10
Ємільчинський 52 7 13
Разом: 72 9 13
Пулинське МУВГ Пулинський 40 2 5
Романівський 84 40 48
Разом: 124 42 34
Всього по області: 1880 429 23

Інформація щодо орендованих водних об’єктів у зоні діяльності БУВР Прип'яті
№ з/п Орендар Місце знаходження водного об’єкта Площа водного дзеркала, га Об’єм, тис.м3
1 2 3 4 6
Андрушівський район
1 Бараш Микола Володимирович с. Антопіль 0.9719 11.75
2 Бараш Микола Володимирович с. Антопіль 5.8400 100.60
3 Бараш Микола Володимирович с. Антопіль 1.1985 19.50
4 ПП "ТД "Пласт-сервіс" с. Бровки-ІІ 7.6475 123.60
5 Мисливий Микола Дмитрович с. Волиця 9.7487 137.15
6 Меричанський Василь Васильович с. Волиця 2.5595 45.90
7 Решетнюк Богдан Володимирович с. Гальчин 2.3773 27.20
8 ПП "Імпак" с. Гальчин 2.6088 27.50
9 Гончарук Петро Миколайович с. Гарапівка 9.8622 79.20
10 Рябчук Володимир Савелійович с. Городище 5.5675 59.45
11 Кубій Іван Миколайович с. Городківка 24.4042 394.75
12 Середюк Петро Іванович с. Городківка 1.0746 15.10
13 Баранюк Леонід Дмитрович с. Зарубинці 13.3567 154.60
14 Покотило Оксана Володимирівна с. Іванків 2.8400 23.30
15 Покотило Оксана Володимирівна с. Іванків 1.7900 14.58
16 Бубон Юрій Олександрович с. Івниця 1.0003 8.75
17 Бубон Юрій Олександрович с. Івниця 0.2004 2.55
18 Бубон Юрій Олександрович с. Івниця 0.3800 3.10
19 Бубон Юрій Олександрович с. Івниця 7.3900 103.50
20 ДП "Агросервіс" с. Івниця 21.0100 235.00
21 ДП "Агросервіс" с. Івниця 9.7800 221.50
22 ДП "Агросервіс" с. Івниця 8.2400 143.00
23 ДП "Агросервіс" с. Івниця 15.2100 355.00
24 ПАТ "Івницьке буд.-монтажне управління" с. Івниця 1.0254 18.00
25 Кубій Іван Миколайович с. Камені 27.1633 274.60
26 Школьний Сергій Володимирович с. Лісівка 4.8952 68.40
27 ФГ "Миньківське" с. Миньківці 1.8000 20.00
28 ТОВ "Київ-Агробуд" с. Мостове 2.8218 43.93
29 ТОВ "Київ-Агробуд" с. Мостове 15.5307 211.25
30 Чернявський Олександр Петрович с. Н. Котельня 5.2000 49.20
31 Новіков Олександр Юрійович с. Нехворощ 3.3778 31.05
32 Грищук Вячеслав Борисович с. Старосілля 1.2100 8.74
33 Грищук Вячеслав Борисович с. Старосілля 1.2200 11.35
34 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 2.9000 18.95
35 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 4.9300 35.32
36 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 6.6800 104.20
37 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 9.8900 95.15
38 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 6.5600 78.00
39 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 8.9300 115.82
40 СТОВ "Хлібороб" с. Степок 34.8900 424.27
41 Левицький Микола Володимирович с. Яроповичі 5.2817 52.60
42 Левицький Микола Володимирович с. Яроповичі 2.3545 20.20
43 Левицький Микола Володимирович с. Яроповичі 1.3302 16.50
44 Леончук Олександр Володимирович с. Яроповичі 6.3000 75.60
45 Рой Андрій Андрійович с. Яроповичі 3.3672 60.50
46 Житомирська облорганізація УТМР м.Андрушівка 57.7000 687.75

Всього по району 370.4159 4827.96
Бердичівський район
1 Шкіль Віктор Іванович с. В. Низгірці 5.1404 64.80
2 Шкіль Віктор Іванович с. В. Низгірці 4.5030 137.20
3 Бакановський Ігор Георгійович с. Гардишівка 24.3000 362.60
4 Бакановський Ігор Георгійович с. Гардишівка 0.7579 9.80
5 Бакановський Ігор Георгійович с. Гардишівка 7.9348 114.85
6 Бакановський Ігор Георгійович с. Гардишівка 1.1290 6.45
7 Бакановський Ігор Георгійович с. Гардишівка 0.6159 5.60
8 Михалевич Юрій Люціанович с. Закутинці 5.4669 57.53
9 Бакановський Ігор Георгійович с. Гардишівка 1.7690 19.70
10 Григоришин Василь Петрович с. Кикишівка 7.4954 50.80
11 Бакановський Ігор Георгійович с. Красівка 18.9880 203.50
12 Репецький Федір Миколайович с. Кукільня 42.3415 340.35
13 Кулик Петро Васильович с. М. Гадомці 4.3129 45.75
14 Ткачук Ігор Миколайович с. Мартинівка 26.9242 457.70
15 Ткачук Ігор Миколайович с. Мартинівка 0.6625 7.62
16 Левицький Роман Всеволодович с. Мирославка 0.3109 2.70
17 Кривенький Вячеслав Миколайович с. Садки 1.1683 28.00
18 Кривенький Вячеслав Миколайович с. Садки 3.7095 48.00
19 Кривенький Вячеслав Миколайович с. Садки 2.5558 32.00
20 Орловський Роман Юрійович с. Скраглівка 0.7900 8.50
21 Орловський Роман Юрійович с. Скраглівка 1.4029 12.00
22 ТОВ "Україна ЛТД" с. Сьомаки 6.2123 57.70
23 ПП С(Ф)Г "Промінь" с. Терехове 7.0930 54.75
24 Левицький Роман Всеволодович с. Терехове 18.0832 248.00
25 Прокопенко Андрій Альбертович с. Швайківка 42.8798 677.85
26 Ткачук Василь Іванович смт. Гришківці 20.5648 193.20
27 Безпалько Володимир Віталійович смт. Гришківці 3.6000 52.80
28 Бухтіяров Микола Іванович смт. Гришківці 3.9835 39.80

Всього по району 264.6954 3339.55
Любарський район
1 Недбай Петро Васильович та ін. с. Бичева 11.1030 72.46
2 Недбай Петро Васильович та ін. с. Бичева 14.0840 152.79
3 Лишняк Віктор Миколайович с. В. Браталів 9.8414 108.50
4 Ковтун Петро Володимирович с. В. Волиця 10.3130 105.03
5 Мариньоха Микола Олексійович с. В. Деревичі 60.8713 702.00
6 Бернацький Олександр Іванович с. Виноградівка 7.5143 83.50
7 Петрик Лариса Вікторівна с. Виноградівка 8.3118 85.00
8 Григорчук Юрій Вікторович с. Іванківці 11.2654 106.00
9 Малиш Євген Миколайович с. Іванківці 10.1425 45.00
10 Чубарук Олександр Михайлович с. Кириївка 2.9950 45.00
11 Сокальський Микола Анатолійович с. М.Деревичка 28.2000 177.40
12 СФГ "Сергійчук" с. Меленці 11.5729 95.90
13 Данілевич Вячеслав Октавінович с. Меленці 6.4126 32.93
14 Панасюк Юрій Олександрович с. Пединки 3.7100 20.39

Всього по району 196.3372 1831.90
Попільнянський район
1 Савчук Олег Миколайович с. Білки 8.5026 132.30
2 Саєнко Володимир Миколайович с. Голубятин 2.1313 21.17
3 ПАФ "Єрчики" с. Єрчики 104.3644 1105.00
4 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 80.5106 1066.60
5 Казіміров Андрій Володимирович с. Романівка 112.4600 1458.55
6 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.3000 2.90
7 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.3500 3.87
8 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.4000 4.00
9 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.4500 4.12
10 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 1.0000 8.50
11 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 1.0000 6.50
12 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 2.0000 16.50
13 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 2.3000 22.75
14 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 2.6000 25.50
15 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 1.2700 11.68
16 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.1600 1.25
17 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.1600 1.25
18 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.1700 1.25
19 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.1700 1.25
20 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.1700 1.25
21 Казіміров Андрій Володимирович с. Кошляки 0.1700 1.25
22 Задорожний Сергій Купріянович с. Криве 15.1192 72.80
23 Сироїд В.П., Леончук І.І. с. Лучин 0.4438 6.00
24 Запольський Сергій Володимирович с. Лучин 5.8000 89.25
25 Іванченко Володимир Михайлович с. Лучин 0.9655 11.40
26 Гусарчук Сергій Федорович с. Макарівка 8.6913 89.00
27 ТОВ "ВК "Став" с. Паволоч 232.0413 1930.10
28 Фурс Микола Іванович с. Саверці 6.0641 53.95
29 ПСП "Сокільча" с. Сокільча 39.5000 506.70
30 Остапчук Леонід Костянтинович с. Строків 4.7994 58.00
31 Свиридович Віктор Михайлович с. Строків 1.3755 10.45
32 Гуща Олександр Володимирович с. Ходорків 8.2434 65.60

Всього по району 643.6824 6790.69
Ружинський район
1 ПП "Агрофірма "Україна" с. Бистрик 47.4869 656.55
2 СФГ "Україна" с. Бистрик 15.6399 159.10
3 СФГ "Україна" с. Бистрик 0.2911 1.54
4 Чорний Володимир Степанович с. Бистріївка 4.1264 30.75
5 Чорний Володимир Степанович с. Бистріївка 6.6749 45.50
6 Гребінь Іван Васильович с. Білилівка 11.0703 109.75
7 Ратушний Юрій Петрович с. Вербівка 5.0865 73.90
8 Гребінь Іван Васильович с. Вільнопілля 15.9834 105.75
9 Гребінь Іван Васильович с. Вільнопілля 22.9500 168.20
10 Крисенко Сергій Петрович с. Вишневе 1.4558 10.00
11 Крисенко Сергій Петрович с. Вишневе 4.4190 60.00
12 ФГ "Вдала рибалка" с. Вчорайше 1.9182 19.10
13 Мацюк Анатолій Миколайович с. Голубівка 17.1961 128.00
14 Янішевський Володимир Вікторович с. Городоцьке 8.7299 144.80
15 Сокурець Василь Петрович с. Дерганівка 7.6247 100.55
16 Сокурець Василь Петрович с. Дерганівка 0.7186 5.80
17 СВК "Іскра" с. Дерганівка 5.7442 79.80
18 СВК "Іскра" с. Дерганівка 0.9479 7.10
19 СВК "Іскра" с. Дерганівка 1.4887 11.90
20 СВК "Іскра" с. Дерганівка 1.6152 12.20
21 СВК "Іскра" с. Дерганівка 0.9461 7.30
22 СФГ ім. Мічуріна с. Зоряне 3.1700 19.00
23 СФГ ім. Мічуріна с. Зоряне 1.7529 25.20
24 СФГ ім. Мічуріна с. Зоряне 5.5163 42.80
25 Сиза Любов Леонтіївна с. Йосипівка 7.9851 84.20
26 Міськов Володимир Миколайович с. Княжики 20.5705 239.90
27 Григорович Віктор Йосипович с. Княжики 2.3800 13.05
28 Григорович Віктор Йосипович с. Княжики 1.0000 8.80
29 Ткачук Микола Вадимович с. Котелянка 1.4661 11.00
30 Ткачук Микола Вадимович с. Котелянка 3.2986 30.00
31 Пилипчук Микола Григорович с. Крилівка 15.7777 103.50
32 Шевчук Валентина Іванівна с. Крилівка 11.7459 179.53
33 Лизогуб Степан Іванович с. Крилівка 24.8500 357.94
34 Климчук Василь Іванович с. Крилівка 17.6653 163.50
35 Ступак Сергій Валерійович с. М.Чернявка 6.7622 66.91
36 Осадчий Сергій Станіславович с. М.Чернявка 2.9937 33.72
37 Стельмащук Віталій Євгенович с. Мовчанівка 9.1955 118.00
38 Ляхута Володимир Миколайович с. Мовчанівка 1.0269 8.70
39 Солом’яний Григор Олександрович с. Мусіївка 13.4457 118.50
40 Тихончук Микола Олексійович с. Мусіївка 17.9520 241.00
41 Ткачук Ігор Вікторович с. Огіївка 10.4300 87.97
42 Ткачук Ігор Вікторович с. Огіївка 16.0200 168.57
43 Стадник Сергій Віталійович с. Огіївка 23.1219 239.05
44 Лебединський Володимир Станіславович с. Першотравневе 2.4207 24.55
45 Гришина Надія Олександрівна с. Першотравневе 2.5033 19.50
46 Гришина Надія Олександрівна с. Першотравневе 6.2476 72.70
47 Мазурок Олексій Степанович с. Рогачі 10.1900 104.85
48 Никитенко Василь Григорович с. Сахни 32.7100 345.40
49 Никитенко Василь Григорович с. Сахни 1.4100 14.60
50 Горпинич Анатолій Іванович с. Сахни 0.8705 8.30
51 Горпинич Анатолій Іванович с. Сахни 1.7078 13.89
52 Лятушинський Василь Іванович с. Топори 11.1624 83.30
53 Мацюк Анатолій Миколайович с. Черемуха 2.3308 27.53
54 Шаповал Анатолій Миколайович с. Чорнорудка 2.1000 23.00
55 Комісарчук Валентин Володимирович с. Чорнорудка 14.2800 145.20
56 ФГ "Вдала рибалка" с. Чорнорудка 9.6177 100.55
57 Табачук Анатолій Іванович с. Ягнятин 21.3234 208.63
58 Табачук Анатолій Іванович с. Ягнятин 1.6772 12.60
59 Оцалюк Володимир Григорович с. Ягнятин 3.9914 35.00
60 Стадник Сергій Віталійович с. Ярославка 6.5862 69.25
61 Лазаренко Василь Олексійович с. Ярославка 4.0067 45.50
62 Кулик Юрій Анатолійович смт. Ружин 3.3400 28.40
63 Кулик Юрій Анатолійович смт. Ружин 2.7200 10.00
64 Кулик Юрій Анатолійович смт. Ружин 3.2900 38.15
65 Некротюк Сергій Володимирович смт. Ружин 2.6142 26.25
66 Некротюк Сергій Володимирович смт. Ружин 2.7703 35.00
67 Некротюк Сергій Володимирович смт. Ружин 0.9890 9.40
68 Некротюк Сергій Володимирович смт. Ружин 2.9367 28.20
69 Некротюк Сергій Володимирович смт. Ружин 3.0584 29.60

Всього по району 557.0944 5857.78

Житомирський район
1 Рибинська Ганна Іванівна Тетерівська ОТГ за межами с. Буки 29.80 0.81609
2 ТОВ "Житомир-Автоінтернешнл" Станишівська ОТГ, за межами с. Млинище 8.20 0.11663
3 Сахневич Микола Петрович Станишівська ОТГ, за межами с. Слобода-Селець 17.55 0.26
4 Заглада Констянтин Григорович Станишівська ОТГ за межами с. Грабівка 24.50 0.31
5 Хоменко Євгенія Ігорівна Сінгурівська с/р за межами с.Сінгури 9.97 0.077175
6 Кісінчук Павло Фудорович В.Пічська с/р за межами с. Покостівка 1.88 0.016
7 Литвин Василь Миколайович Житомирська ОТГ за межами с. Вереси 10.45 0.13665
8 Решетар Алла Анатоліївна Вертокиївська с/р за межами с. Вертокиївка 14.60 0.29175
9 Макаренко Сергій Олексійович Глибочицька ОТГ за межами с. Гадзинка 7.2745 0.083
10 Косякевич Олексій Арсентійович Оліївська ОТГ за межами с. Кам"янка 13.36 0.128
11 Решетар Алла Анатоліївна Коднянська с/р в межах с. Кодня 12.50 0.135
12 Решетар Алла Анатоліївна Коднянська с/р в межах с. Кодня 21.70 0.310
13 Воробйов Олексій Федорович Глибочицька ОТГ за межами с. Березина 4.00 0.05563
14 Загладько Валентина Дмитрівна Станишівська ОТГ за межами с. Ліщин 2.20 0.019
15 Березовський Віктор Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Піски 3.78 0.026
16 Березовський Віктор Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Піски 0.92 0.004
17 Березовський Віктор Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Піски 3.60 0.023
18 Березовський Віктор Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Лука 1.50 0.014
19 Березовський Віктор Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Лука 1.50 0.0135
20 Березовський Віктор Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Лука 4.00 0.021
21 Костюк Павло Петрович Станишівська ОТГ за межами с. Туровець 6.54 0.0727
22 Пащук Денис Степанович Глибочанська с/р за межами с.Глибочок 5.60 0.08225
23 Бондарчук Юрій Сергійович Глибочанська с/р за межами с.Глибочок 4.65 0.08925
24 Твардовський Анатолій Володимирович Глибочицька с/р,
с. Н. Вигода
2.75 Договір від 20.11.07р.
На 10 р.
24 Бондарчук Юрій Сергійович Глибочанська с/р за межами с.Глибочок 1.42 0.014
25 Якімець Віктор Іванович Станишівська ОТГ
за межами с. Станишівка
2.78 0.04795
26 Баранюк Олександр Олександрович Коднянська с/р за межами с. Кодня 41.20 0.654
27 Півень Петро Павлович Сінгурівська с/р за межами с.Пряжів 0.69 0.0075
28 Герасимчук Роман Георгійович Вертокиївська с/р в межах с. Вертокиївка 3.40 0.031
29 Безкоровайний Микола Іванович Озерянківська с/р за межами с. Озерянка 37.57 0.2686
30 ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів" Станишівська ОТГ за межами с. Туровець 2.1174 0.0186
31 ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів" Станишівська ОТГ за межами с. Туровець 3.0946 0.02795
32 ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів" Станишівська ОТГ за межами с. Туровець 0.3504 0.00282

Всього по району 305.4552 4.171445

Черняхівський район
1 Ожаховський Борис Андрійович Вільська ОТГ за межами с. К.Івановичі 8.46 0.1054
2 Сахневич Сергій Костянтинович Вільська ОТГ за межами с. Ксаверівка 9.10 0.1108
3 Сахневич Сергій Костянтинович Вільська ОТГ за межами с. Ксаверівка 3.26 0.0298
4 Буднік Зоя Віталіївна Бежівська с/р
в межах с. Бежів
0.96 0.01358
5 Буднік Зоя Віталіївна Бежівська с/р
за межами с. Бежів
0.79 0.01657
6 СТОВ "Агро-Фант" Високівська ОТГ в межах с.Городище 9.59 0.136
7 Сушко Олександр Володимирович Пекарщинська с/р за межами с.Пекарщина 1.90 0.0066
8 Ваша Борис Вікторович Очеретянська с/р в межах с.Очеретянка 6.23 0.067
9 Масний Віктор Миколайович Високівська ОТГ за межами с. Високе 10.00 0.0776
10 Федорчук Михайло Андрійович Жадьківська с/р за межами с. Жадьки 3.75 0.0416
11 Пушкалюк Валерій Федорович Жадьківська с/р в межах с. Жадьки 5.39 0.061
12 Блощицький Леонід Миколайович Вільська ОТГ в межах с. Новопіль 2.10 0.0198
13 Чорний Алім Миколайович Салівська с/р за межами с. Сали 16.3858 0.141
14 Майчук Анатолій Володимирович Вільська ОТГ за межами с. Вільськ 3.36 0.0342
15 Мосійчук Валентин Дмитрович, Парфенюк Дмитро Юрійович Вільська ОТГ за межами с. Зороків 3.17 0.0331
16 Юрченко Андрій Іванович, Люлевич Віктор Йосипович Головинська сел/р за межами смт.Головино 6.64 0.063
17 Пушанко Василь Миколайович Вільська ОТГ в межах с.Вишпіль 1.79 0.01925
18 Куліш Василь Юхимович Селянщинська с/р с. Селянщина 4.54 0.0555
19 Цісар Василь Федорович Черняхівська сел/р
за межами смт.Черняхів
2.50 0.031
20 Бовтік Петро Миколайович Вільська ОТГ за межами с. Новопіль 27.32 0.2848
21 Гринасевич Олег Володимирович Андріївська с/р
за межами с.Андріївка
4.05 0.057
Всього по району 131.2858 1.4046

Чуднівський район
1 Іванкевич Віталій Віталійович Жеребківська с/р за межами с.Степок 4.7500 0.12
2 Мадзігон Володимир Олександрович Карпівецька с/р в межах с. Карпівці 27.6800 0.15
3 Катюжинський Сергій Миколайович Кілківська с/р в межах с. Кілки 20.8900 0.25
4 Оверчук Микола Дмитрович М. Волицька с/р за межами с.М.Волиця 1.6200 0.01
5 Кучерук Олександр Петрович Чуднівська ОТГ за межами с. Красногірка 13.7714 0.10
6 Кучерук Олександр Петрович Чуднівська ОТГ с. Красногірка 1.4933 0.05
7 Самков Руслан Миколайович Рачківська с/р за межами с. Рачки 10.8000 0.08
8 Вітюк Ігор Петрович Чуднівська ОТГ за межами с. Стовпів 3.9500 0.06
9 Вітюк Ігор Петрович Чуднівська ОТГ за межами с. Стовпів 1.0700 0.00
10 Слюсар Ігор Володимирович Чуднівська ОТГ за межами с.Тютюнники 3.6200 0.02
11 Машталяр Павло Юхимович Краснопільська ОТГ в межах с.Безпечна 2.7560 0.03
12 Машталяр Павло Юхимович Краснопільська ОТГ в межах с. Безпечна 7.7568 0.10
13 ПАФ "Лан" Кучерявий Олексанр Валерійович Чуднівська ОТГ за межами с. Бабушки 11.0261 0.16
14 Коляда Віктор Іванович Чуднівська ОТГ за межами с. Стовпів 16.8400 0.47
15 Каранюк Микола Васильович Будичанська с/р за межами с. Будичани 1.2900 0.01
16 Каранюк Микола Васильович Чуднівська за межами с. Будичани 1.1600 0.01
17 Конопацький Юрій Петрович Краснопільська ОТГ в межах с. Стетківці 1.7331 0.02
18 Конопацький Юрій Петрович Краснопільська ОТГ в межах с. Стетківці 5.5600 0.03
19 Хавронюк Володимир Володимирович Вакуленчуківська с/р за межами сел.Вакуленчук 3.8680 0.05
20 Хавронюк Володимир Володимирович Вакуленчуківська с/р за межами сел.Вакуленчук 5.2800 0.04
21 Хавронюк Володимир Володимирович В.Коровинецька сел./р. за межами с.В.Коровинці 1.3900 0.01
22 Береза Г.В., Перістий В.В. В.Коровинецька сел./р в межах с.В.Коровинці 2.5100 0.03
23 Криворучик Василь Володимирович Чуднівська ОТГ в межах с.Городище 1.8000 0.02
24 Пинзар Микола Карпович Краснопільська ОТГ за межами с. Краснопіль 4.9900 0.05
25 Кальчук Микола Анатолійович Чуднівська ОТГ за межами с.Короченки 5.2875 0.04
26 Танський Леонід Олександрович Чуднівська ОТГ в межах с.Тютюнники 0.3026 0.01
27 Талько Леонід Валентинович Чуднівська ОТГ в межахс.Турчинівка 5.2924 0.05
28 Талько Леонід Валентинович Чуднівська ОТГ в межахс.Турчинівка 4.7104 0.07
29 Талько Леонід Валентинович Жеребківська с/р за межами с.Степок 2.5861 0.04
30 Данілова Євгенія Сергіївна Чуднівська ОТГ в межах с. Короченки 4.2600 0.04
31 Самчук Наталія Іванівна Чуднівська ОТГ в межах смт. Чуднів 4.9000 0.04
32 Перець Володимир Павлович Краснопільська ОТГ за межами с.Краснопіль 3.8100 0.07
33 Перець Володимир Павлович Краснопільська ОТГ за межами с.Краснопіль 2.4900 0.04
34 Полікарпов Михайло Олександрович Жеребківська с/р за межами с.Жеребки 14.2800 0.21

Всього по району 205.5237 205.52

Коростенський район
1 СП "Щорсівський гранітний карєр" Ушомирська ОТГ за межами с. Білошиці 10.0000 0.13
2 ПП Кутишенко Дмитро Олександрович Ушомирська ОТГ за межами с. Бондарівка 7.2900 0.04
3 ПП Тищенко Віктор Петрович Ушомирська ОТГ за межами с.Веселівка 4.9000 0.04
4 ФГ "Юран М" Кожухівська с/р за межами с. Кожухівка 2.0000 0.02
5 ПП Пупков Валерій Володимирович Житомирське МУВГ в межах с.Купеч 37.3575 0.35

Всього по району 61.5475 0.58

Хорошівський район
1 Гринчук О.В Хорошівська ОТГ с. Дворище 9.0000 0.11

Всього по району 9.0000 0.11

Новоград-Волинський район
1 Ригун Михайло Михайлович за межами с.Тупальці
Брониківська ОТГ
5.2000 44.00
3.4000 21.20
2 Прокопчук Василь
Михайлович
в межах с.Велика Деражня
Піщівська ОТГ
13.2251 152.50
за межами с. Піщів,
Піщівська ОТГ
6.0000 79.50
3 Нечипорук Микола Михайлович в межах с.Романівка
Брониківська ОТГ
1.5304 16.50
4 Бочковський Микола Олександрович за межами с.Сусли,
Стриївська ОТГ
1.4798 24.10
5 Єнжиєвський Павло Валентинович за межами с.Сусли,
Стриївська ОТГ
1.3700 28.85
0.6600 9.55
6 Гнітецька Валентина Костянтинівна с.Кикова, землі запасу
Стриївська ОТГ
2.2251 20.80
7 Захарчук Віктор Григорович за межами с.Ходурки
Чижівська ОТГ
0.6300 5.60
1.0300 11.40
8 Гуланова Ніна Олександрівна в межах с. Мала Цвіля
Чижівська ОТГ
5.0317 56.07
9 ТОВ "Гранд-Капітал" в межах с. Наталівка
Наталівська с/рада
1.5164 15.75
10 Гордійчук Василь Кононович за межами с.Повчине,
Піщівська ОТГ
3.6173 54.60

Всього по району 46.9158 540.42

Баранівський район
1 Ігнатюк Віктор Євгенович за межами с.Будисько Баранівська ОТГ 5.1593 62.00
2 Мазур Олександр Леонідович за межами м.Баранівка
Баранівська ОТГ
2.9404 30.40
3 Омельчук Віктор Анатолійович в межах м. Баранівка
Баранівська ОТГ
3.5059 43.25
4 Іщук Микола Васильович за межами с. Ялишів Баранівська ОТГ 11.0179 92.55

Всього по району 22.6235 228.20

Ємільчинський район
1 Дорош Леонід Григорович в межах с.Миколаївка 2.9678 17.00
2 Мартинюк Анатолій за межами с.В.Цвіля 15.8832 195.00
3 Канюка Сергій Володимирович за межами с.Варварівка 7,3026/4,6107 52,73/78,83
4 Іващук Анатолій Андрійович в межах с.Симони 17.9989 135.30
5 Іващук Анатолій Андрійович за межами с.Симони 40.0693 298.14
6 Кот Віктор Миколайович в межах с.Мокляки 8.3679 69.83
7 Олійник Георгій Михайлович за межами с.Рихальське 4.0091 48.30

Всього по району 101.2095 895.13

Олевський район
1 Торгонський Валентин Ілліч за межами с. Тепениця 13.7461 163.71
2 Торгонський Валентин Ілліч за межами с. Кишин 2.5697 13.30

Всього по району 16.3158 177.01

Радомишльський район
1 Пилипчук М.В. с.Р.Городецька 8.4000 146.00
2 Романенко С.В. с.М.Рача 4.9143 72.90
3 Музика О.О. с.Пилиповичі 22.8000 468.70
4 Мілієнко В.Ю. с.Облітки 2.3200 18.00
5 Мілієнко В.Ю. с.Облітки 2.4200 19.10
6 Петров П.І. с.Забілоччя 1.2910 16.70
7 Мельниченко Н.М. с.Межирічка
2.6439 33.60
8 ВАТ "ЕК Житомир
обленерго"
с.Бистріївка 11.6414 205.60
9 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
м.Радомишль 18.5550 162.80
10 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кичкирі 14.9796 141.90
11 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кичкирі 9.2700 72.00
12 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Нова Юрівка 19.6200 231.70
13 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 27.6000 309.60
14 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Хомівка 66.1122 1089.30
15 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 2.0200 45.08
16 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 15.0000 153.60
17 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 14.6000 132.10
18 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 15.0500 172.10
19 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 24.5000 232.85
20 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 4.0200 55.99
21 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 13.8000 53.44
22 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 13.0000 42.58
23 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 14.5600 41.22
24 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 2.3300 30.15
25 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 0.2600 4.99
26 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 0.1700 3.23
27 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 0.1600 3.02
28 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 0.1500 2.68
29 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 0.1700 29.58
30 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 0.9700 16.89
31 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 62.6000 780.20
32 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Кримок 66.9600 881.20
33 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Б.Криниця 64.1000 707.40
34 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Б.Криниця 59.1000 643.80
35 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Б.Криниця 59.1500 836.60
36 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Б.Криниця 42.4600 559.60
37 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Б.Криниця 50.1000 822.20
38 ТОВ "Інтерриб-
госп" с.Кримок
с.Б.Криниця 69.2300 1026.80
39 Галицька Л.В.
с.Кримок 20.9499 191.40
40 Романів Н.В. с.Раковичі 0.4587 5.90
41 Власенко М.М.,
Поліщук О.В.
с.Білка 38.0604 394.20
42 Бохан В.О. с.Верлок 9.1934 81.10
43 Шмуленко М.В. с.Березці 1.1000 10.80

Всього по району 876.7898 10948.60

Коростишівський район
1 Денисюк Л.А. с.Кропивня 10.0000 81.10
2 Станчик Б.М. с.Голубіївка 3.5037 35.50
3 ПМП"Спецтунель
буд"
с.Старосільці 10.1201 153.90
4 Громад.орг."Кор
остиш.мисл.клуб
КМК"
с.Струціївка 9.1750 123.80
5 Музика О.О. с.Козіївка 0.6100 10.00
6 Музика О.О. с.Козіївка 0.3500 8.00
7 Музика О.О. с.Козіївка 0.9000 15.00
8 Музика О.О. с.Козіївка 1.6400 35.00
9 Музика О.О. с.Козіївка 1.6240 28.00
10 Потапенко Т.М. с.Садове 25.4926 205.00
11 Седляр М.П. с.Руденька 7.3538 95.00
12 ПП"Кам"янобрід
ське"
с.К.Брід 19.9581 125.50
13 ТОВ "УТМР-1" с.Царівка 35.6668 621.70
14 Денисюк Л.А. с.Вільня 8.7976 100.00
15 Ломакова Т.Г. с.Більківці 4.0000 44.10
16 Сич О.А. с.Глибочок 1.9800 19.70
17 Сахно Г.Г. с.Царівка 6.9455 83.60

Всього по району 148.1172 1784.90

Брусилівський район
1 Пилипенко Н.В. с.Хомутець 2.3596 34.8
2 ПП"Яковлев" с.Морозівка 9.4905 320.4
3 Бабіч О.В. с.Соболівка 1.9904 24.2

Всього по району 13.8405 379.40

Малинський район
1 ТОВ"Світ про
гресив. технологій"
с.Клітня 1.3951 15.5
2 ТОВ"Призма-13"ЛТД с.Сичівка 4.8587 39.5
3 Федоренко Р.С. с.Б.Вороб"ї 2.8623 28.8
4 Кузьменко А.С. смт.Чоповичі 3.9208 64.3
5 Сиченко І.М. с.Ст.Вороб"ї 3.745 36
6 Карпов О.М. с.В"юнище 0.7256 7.5
7 Жарін С.І. с. Гута Логанівська 0.567 4
8 Москаленко М.М. с.Єлівка 0.6817 5.4
9 ТОВ "Рибацький
хутір"
с.Пиріжки 12.1187 227

Всього по району 30.8749 428.00

Народицький район
1 ФОП Сивець Іван Володимирович с .Ласки 47.0195 1215.00
2 ФОП Кавецький Ігор Олександрович с. Клочки 10.4282 148.10
3 ФОП Кавецький Ігор Олександрович с.Клочки 4.3072 57.28

Всього по району 61.7549 1420.38

Романівський район
1 Бондар Ігор Миколайович с.Вільха 0.7300 4.94
2 Бондар Ігор Миколайович с.Вільха 1.6613 15.28
3 СТОВ ім.Б.Хмельницького с.Романівка 22.8163 282.00
4 Каленський Анатолій Зигмундович с.Годиха 0.1351 0.79
5 Каленський Анатолій Зигмундович с.Годиха 0.8187 9.72
6 Каленський Анатолій Зигмундович с.Годиха 0.3452 2.27
7 Моравський Анатолій Марянович с.Соболівка 1.0006 8.23
8 Моравський Анатолій Марянович с.Соболівка 1.1044 10.70
9 Галанзовський Анатолій Ярославович с.Ягодинка 3.2382 45.63
10 ПП "Легіон-Р" с.Жовтий Брід 2.4853 28.35
11 Пшеничний Петро Степанович с.Годиха 0.3822 2.40
12 Моргун Анатолій Вікторович с.Разіно 1.8515 22.72
13 Бідюк Віктор Сергійович с.Колодяжне 1.9272 23.00
14 Загородній Віктор Левкович с.Колодяжне 1.7514 17.50
15 Верховецький Бальтазар Карлович с.Мала Козара 4.8698 52.25
16 Лаврук Григорій Петрович с.Гордіївка 3.8938 40.75
17 Лановюк Людмила Петрівна с.Гордіївка 1.2666 15.40
18 Грушак Анатолій Анатолійович с.Старочуднівська Гута 3.2268 31.05
19 Присяжнюк Світлана Дмитрівна с.Хижинці 4.5506 56.06
20 Багінський Мічеслав Григорович с.Соболівка 1.1849 16.80
21 Лаврук Григорій Петрович с.Гордіївка 1.4297 12.57
22 ТОВ "Технічний ліцей" с.Романівка 7.5173 67.15
23 ФГ "Денишівське" с.Вила 30.6800 430.00
24 ФГ "Денишівське" с.Вила 13.1600 182.00
25 ФГ "Денишівське" с.Вила 4.9700 50.00
26 ФГ " Денишівське" с.Вила 3.1500 29.00
27 ФГ "Денишівське" с.Вила 14.9700 212.00
28 ФГ " Денишівське" с.Вила 3.9700 20.00
29 Цапун Тетяна Дмитрівна с.Хижинці 12.9203 112.30
30 Борісевич Сергій Степанович с.Врублівка 1.7874 31.40
31 Чупринський Володимир Володимирович с.Садки 1.5773 17.80
32 Бичківський Віталій Сергійович с.Колодяжне 4.5610 170.33
33 ТОВ "БЦЗ " с.Годиха 20.9048 414.15
34 ФГ "Годиха" с.Годиха 2.3742 20.45
35 ФГ " Карпове" с.Межирічка 14.6863 167.03
36 ФГ " Карпове" с.Межирічка 0.3956 3.04
37 ФГ " Карпове" с.Межирічка 0.3979 3.05
38 ФГ " Карпове" с.Межирічка 0.8821 6.77
39 ФГ " Карпове" с.Межирічка 1.5076 11.57
40 ФГ " Карпове" с.Межирічка 1.5665 12.02

Всього по району 202.6479 2658.47

Пулинський район
1 Порадовський Олександр Цезарович с.Ходорівка 3.8795 61.00
2 ТОВ "Мисливці Полісся" с.Ясенівка 6.6957 60.40

Всього по району 10.5752 121.40

Всього по БУВР Прип'яті 4276.7025 42441.58