Анонси


28 січня 2020 року

Відбудеться колегія БУВР Прип’яті на якій розглядатимуть завдання з пріоритетних напрямків діяльності підвідомчих організацій Басейнового управління водних ресурсів річки Прип′ять у 2020 році, впровадження нової організаційної структури. Відбудеться чергова звітно-виборна Конференція Товариства меліораторів та водогосподарників Житомирської області.


ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

З метою систематизації даних про водокористувачів, які здійснюють діяльність, пов'язану із забором та використанням води, скиданням зворотних вод та забруднюючих речовин у період

з 1 січня до 1 лютого 2020 року Басейнове управління водних ресурсів річки Прип'ять буде приймати звіт про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна), затвердженою наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 року № 78 за 2019 рік.

Одночасно зі звітом подається дозвіл на спеціальне водокористування, журнали первинного обліку водокористування, результати вимірювань показників якості забраної води та складу зворотних вод.

Звіти у сільському та рибному господарствах подаються до організацій, що належать до сфери управління БУВР Прип’яті, за місцем здійснення водокористування.

Форма звіту 2ТП-водгосп (річна).

Консультації можна отримати за телефоном:
0412-36-13-63


<

03 лютого 2020 року

Відбудеться засідання технічної ради Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять щодо надання пропозицій з видачі Е-дозволів на спеціальне водокористування.