Анонси


26 жовтня 2020 року

Відбудеться засідання технічної ради Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять щодо надання пропозицій з видачі Е-дозволів на спеціальне водокористування.


З 10 по 12 листопада 2020 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15 ст.м. «Лівобережна») відбудеться XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE - 2020» з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Протягом 17-ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження. Саме тому форум входить до списку стратегічно важливих і вагомих заходів, обов’язкових для участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій.

Враховуючи державну спрямованість проблематики та актуальність питань, що розглядаються під час проведення виставки «AQUA UKRAINE-2020», запрошуємо долучитись до участі у цьому заході зацікавлених підприємств та організацій з метою представлення свого потенціалу і можливостей широкому колу фахівців.

Цьогорічною новинкою будуть:

- матеріали для будівництва, ремонту та експлуатації водогосподарських споруд;

- попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій для водних об’єктів та водокористування;

- аквапарки та басейни.

Будьте там, де ваші потенційні клієнти і партнери!

Контакти:
044-201-11-54
044-206-87-97
E-mail: aqua@iec-expo.com.ua
Сайт: www.iec-expo.com.ua