Анонси


ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

Басейнове управління водних ресурсів річки Прип’ять нагадує, що з 1 січня до 1 лютого 2021 року водокористувачам необхідно подати звіт про діяльність пов'язану із забором та використанням води, скиданням зворотних вод та забруднюючих речовин за формою № 2ТП-водгосп (річна), затвердженою наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 року № 78 за 2020 рік.

Одночасно зі звітом подається дозвіл на спеціальне водокористування, журнали первинного обліку водокористування, результати вимірювань показників якості забраної води та складу зворотних вод.

Наразі подати звіт можливо не тільки в паперовому вигляді, але й заповнити його скориставшись програмним забезпеченням в онлайн-сервісі Держводагентства України: https://e-services.davr.gov.ua/, яке автоматизує цей процес і суттєво скорочує час на його виконання, де реалізовано увесь необхідний функціонал – можна створювати звіти, ставити на них електронний цифровий підпис та відправляти безпосередньо на портал Держводагентства.

На відміну від паперової форми подання звітності, куди всі назви показників та значень звітності необхідно вносити вручну, в електронному сервісі є всі довідники для зручного й швидкого заповнення звітів.

Крім того, тут реалізовані й усі контролі, що забезпечують коректне заповнення та подання звітів, а саме:
- контроль на обов’язкове заповнення поля;
- контроль на правильне заповнення суми за формулою та контроль на необхідність заповнення поля тим чи іншим значенням.

З метою уникнення помилок, реалізовано функцію перевірки.

Після заповнення звіту, достатньо натиснути кнопку «відправити звіт» – якщо помилки є, їх повний перелік з’явиться єдиним списком, що дозволить швидко все виправити.

Такий широкий функціонал програмного забезпечення онлайн-звітності за формою №2ТП-водгосп (річна) значно полегшує та пришвидшує її подання та практично виключає можливість помилок при заповненні.

Консультації можна отримати за телефоном +38 (0412) 41 22 39.

Форма 2-ТП Водгосп (річна)

Інструкція заповнення звіту за формою №2ТП-водгосп (річна) в електронному вигляді:

11 cічня 2021 року

Відбудеться засідання технічної ради Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять щодо надання пропозицій з видачі Е-дозволів на спеціальне водокористування.