Публічна інформація
1. Наказ БУВР Прип`яті від 25.02.2019 № 18/1 "Про затвердження переліку видів публічної інформації, включаючи екологічну, розпорядником якої є БУВР Прип`яті та регламенту розміщення такої інформації"
2. Наказ БУВР Прип`яті від 25.02.2019 № 18/2 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в БУВР Прип`яті"
1.Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації.
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.
Дізнатись про роботу з інф. запитами у 2024 році
ПереглянутиДізнатись про роботу з інф. запитами у 2023 році
Переглянути- ПОРЯДОК
- складення та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство екології та природних ресурсів України або центральні органи виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України.
- I. Загальні положення
- 1.1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (2939-17) (далі - Закон), Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 ( 547/2011) "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 ( 583-2011-п) "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади" з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
- 1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі ( 2939-17).
-
1.3. Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України, Державна служба геології та надр України, Державне агентство водних ресурсів України, Державне агентство екологічних інвестицій України (далі – центральні органи) є розпорядниками публічної інформації, яка отримана або створена ними в процесі здійснення своїх повноважень та яка перебуває у їх володінні.
- Кожний з центральних органів не є розпорядником інформації за запитами на інформацію:
- інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій;
- яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.- 1.4. Доступ до публічної інформації центральних органів забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.
- 1.5. Запитувачами публічної інформації є фізичні, юридичні особи та об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій.
- 1.6. Відносини у сфері звернень громадян регулюються Законом України "Про звернення громадян" (393/96-ВР).
- II. Складення та подання запитів на публічну інформацію
- 2.1. Запитувач має право звернутися до центрального органу із запитом на отримання публічної інформації незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
- 2.2. Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним.
- 2.3. Запит на отримання публічної інформації подається до центрального органу в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, телефаксом, електронною поштою або по телефону на вибір запитувача.
-
2.4. Запит на інформацію повинен містити:
- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);
- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
- підпис і дату за умови подання письмового запиту.
- 2.5. З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту запитувач може використати форму для подання запиту на отримання публічної інформації (далі - Форма запиту), затверджену наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.11.2011 № 444.
- 2.6. Форма запиту розміщується на офіційних веб-сайтах, інформаційних стендах центральних органів.
- 2.7. У Формі запиту запитувачеві надається можливість вибрати форму надання відповіді - поштою, телефаксом, електронною поштою.
- 2.8. Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є центральний орган.
- 2.9. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює представник спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, або посадова особа, яка організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є центральний орган, із зазначенням в запиті прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та надає копію запиту особі, яка його подала.
- 2.10. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування центрального органу, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.